reklam

SON DAKİKA

Karadeniz Gündem TV
reklam
NEVZAT YAMAÇ

AĞASARLI POZİTİF DÜŞÜNÜYOR MU?

AĞASARLI POZİTİF DÜŞÜNÜYOR MU?
Bu haber 27 Ekim 2019 - 10:26 'de eklendi ve 880 views kez görüntülendi.
reklam
POZİTİF EĞİTİM POZİTİF DÜŞÜNCE
   
*Hangi durumda olursa olsun alternatif üretebilir, * Öğreti kalıplarımızın bize çizdiği sınırların ötesine geçebilir,

* Çözüme yöneliktir, Rasyoneldir, Hızlı değişime, aynı hızda ayak uydurabilir, Başarıya götüren tek yoldur, Uzlaşmacı bir kişilik kazandırır, Durum ne olursa olsun, psişik ve organik yapımıza pozitif dönüşüm sağlar, Hızlı karar verebilmeyi sağlayan bir düşünce sistemidir, Düşünsel özgürlüğü ifade eder, Özgürlüğün ,düşüncede gerçekleşmesini sağlar.

*Şüphe ve merak bilimsel düşüncenin temelini oluşturur. Şüphelenir isen ve merak edersen sorarsın, sorgularsın, aldığın yanıtları ve ulaştığın bulguları laik bir beyinle yorumlar ve kendine özgü bir fikir oluşturursun.

Ya da söyleneni kabullenir -1000Ali’nin dediği gibi, rahat edersin. Gelen ağan, giden paşan’dır. Düzünü yaparken de, tam tersine çark ederken de alkışlarsın; çıkarken de, düşerken de alkışlarsın; girerken de, durdurulurken de, çekilirken de alkışlarsın. Sen artık insan değil, bir kukla, bir KoyunsunYani kendi isteği dışında bir  YÖNETİLENSİN.

 

NEDEN Mİ?
***Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygı duyuyoruz vurgusuyla, teröristleri yok etmek ve  ülkemizdeki Suriyeli kaçkınları yer yurt sahibi yapmak üzere bir tampon bölge oluşturmak için Suriye’ye girildiğini söyleyenlere; 
– –“Peki kardeşim madem amacın buydu, neden BOP eşbaşkanı doldurmasıyla ABD’nin kayığına binerek, Suriye’nin bölünmesinde ve milyonların ölümünde/yerinden-yurdundan olmasında pay sahibi oldun?” diye hiç sordun, sorguladın mı?  
*** Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygı duyuyoruz vurgusuyla, teröristleri yok etmek için Suriye’ye girildiğini söyleyenlere; 
 
 —“Peki kardeşim madem amacın buydu, neden seninle aynı amaç doğrultusunda vatanının bütünlüğünü korumak ve ayrılıkçı grupları safdışı bırakmak için savaşan Suriye ordusuna ateş ve hava desteği sağlayarak ve tıkama yaparak -Mehmetçiği ateşin göbeğine atmadan- derenin taşıyla derenin kuşunu vurmayı denemedin?”  diye hiç sordun, sorguladın mı?  
*** Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygı duyuyoruz vurgusuyla Suriye’ye girenlere, 
—“Bu fetih söylem ve duaları da ne demek oluyor?” diye hiç sordun, sorguladın mı?  
***Bu savaş değil sadece operasyondur vurgularıyla Suriye’ye girenlere, 
“Ya İstiklal Ya Ölüm naraları da ne demek oluyor? Vatanımıza  işgale yeltenen bir devlet veya devletlere karşı  savaşa mı giriyoruz?” diye hiç sordun, sorguladın mı?
 
***Teröristleri yok etmek için Suriye’ye girildiğini söyleyenlere;  
—“Öyleyse, operasyonu durdurarak teröristlerin çekilmelerine neden razı oldun? Onlar sağ salim 30 km.nin ötesine çekilince amacını gerçekleştirmiş mi oluyorsun?” diye hiç sordun, sorguladın mı?  
 
***Bu bir milli davadır dedikten ve HDP dışında bütün partilerin desteğini aldıktan  sonra, daha operasyonun ilk günü bütün halkı AKP’ye katılıma davet ederek operasyonun gerçek amacının ne olduğu konusunda yaratılan kuşkuyu hiç sordun, sorguladın mı?
***Kendisine yapılan en küçük bir hakarete bile tahammül edemeyip binlerce dava açan AKP’li CB’nin, küstah ABD Başkanının yazdığı mektupta kullandığı APTALLIK ETME ifadesine neden

 —‘sevgim ve saygım gereği’ diyerek yutkunmasının gerçek nedenini  hiç sordun, sorguladın mı?

 

Devremizin gururu E.General H.P.Günalın beğendiğim bir yazısını ben AĞASARLIYA Uyarladım,
İster Kızın İster beğenin Ben yazının doğrularına inandığım için naklettim.
Sevgiyle, Saygıyla,Sağlıkla kalın.

 

softmvh.com

reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA